Kırklareli İlimizde Demirköy İlçesinde Yeşilce Köyü

Palivor Köy Evleri (İnşaat Devam Ediyor)

Köy Hayatı

Palivor Yeşilce, Kırklareli ilinin Demirköy ilçesinde, Bulgaristan sınırına yakın bir noktada, Yeşilce köyü’nde,  Karadeniz’in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada’ya 30  kilometre mesafede köy evlerinden oluşan bir projedir, inşaat aşamasındadır.   Palivor Köy Evleri’nin her biri  müstakil olarak 1,400m2 ile 1,800m2 köyiçi arsalar üzerinde 85 metrekare kapalı, 102 metrakare yarı açık ve açık teraslardan oluşuyor.

Yeşilce köyü bambaşka deneyimler yaşayabileceğiniz küçük bir ülkedir. Yeşilce kırsalında gerçek Trakya şivelerinin konuşulduğunu duyabilirsiniz.  Kırsal ortamlarda geleneksel değerlerin önemini hissedebilir ve günlük yaşamı en nitelikli şekilde deneyimleyebilirsiniz. İster yerel bir bayram, ister köydeki günlük işler sırasında olsun, açık yürekli insanların pozitif enerjisiyle beslenir, eski Trakya şarkıları söyleyebilir ve esprilere gülebilirsiniz. 


Kiralık

Palivor Yeşilce Köy Evi No: 1

Yeşilce Köyü’nde, Palivor Çiftliği’nin yeni projesi Palivor Yeşilce’de, yepyeni bir köyevi inşa ediyoruz. Evimizde 2 yatak odası, 3 banyo, geniş bir salon,  mutfak ve  büyük bir teras bulunuyor. Evimizde keyifli bir zaman geçirmek için tüm eşyası mevcut.

Bu Köy Evimizi Eylül 2021’den itibaren günlük, aylık ya da yıllık kiralamak için Palivor Çiftliği Kiralama yetkilisi Bahadır Bey’i arayabilir, ya da email atabilirsiniz: e: siparis@palivor.com t: 0530 879 7678