Palivor Yeşilce Bağ Evleri

Yeşilce köyünün pastoral vadisine bakan, henüz hayata geçirilmeyi bekleyen Palivor Yeşilce Bağ Evleri, doğal bir cennet olarak hayal ediliyor. Bu özel proje, 6 ila 16 dönüm arasında değişen sadece 4 ayrı parselde planlanan, her biri 150m2 kapalı alana sahip olacak 4 adet iki katlı Bağ Evleri’ni içermekte olup, bölgenin doğal güzelliğini ve uzaktaki tepelerin nefes kesici manzaralarını sunacak şekilde tasarlanmıştır. Şu anda satış aşamasında olan ve sadece 4 ailenin taleplerine göre inşa edilecek olan Yeşilce Bağ Evleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı satış fiyatın için tıklayınız. İletişim bilgilerimiz: E-posta: [email protected], Telefon: 0535 025 1361.


Palivor Yeşilce Köy Evleri

Yeşilce köyünde, köy içi arsalarda, Palivor Çiftliği’nin bölgeye özgü mimari anlayışını yeni bir bakış açısıyla sürdürdük. Daha önce hayata geçirdiğimiz Palivor Yeşilce Köy Evleri projesi, köyün hemen yanında 1,400m2 ile 1,800m2 arasında değişen arsalar üzerine kurulmuş, her biri 85 metrekare kapalı alan ve 102 metrekare yarı açık ile açık teras alanlarından oluşan tek katlı bağımsız evlerdi. Bu evler, benzersiz tasarımları ve yaşam kalitesiyle yeni sahiplerini buldu ve başarıyla teslim edildi. Şimdi ise, Yeşilce köyünde yeni bir başarı hikayesi yazmak için Palivor Yeşilce Bağ Evleri projesini sunuyoruz.Yeşilce köyü

Istranca ormanlarının eteklerinde bulunan ve İstanbul’a sadece 220 kilometre mesafede yer alan Yeşilce Köyü, şehir hayatının karmaşasından uzakta, sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunar. Karadeniz’in muhteşem kıyılarına yakın konumuyla dikkat çeken bu köy, doğa severler için adeta ideal bir kaçış noktasıdır. Palivor Çiftliği’ne yalnızca 20 dakika mesafede olan Yeşilce, 30 hanenin sıcak atmosferi ile kucak açan küçük ve şirin bir Trakya köyüdür.

Yeşilce, size bambaşka deneyimler yaşatabilecek, küçük bir ülke hissi verir. Köyün kırsalında, Trakya’nın gerçek lehçesiyle konuşmaların melodisini duyabilir, geleneksel değerlerin günlük yaşam içindeki önemini keşfedebilirsiniz. İster yerel bir bayram, ister köyün günlük rutinlerinde, açık yürekli insanların pozitif enerjisiyle buluşabilir, eski Trakya şarkılarına eşlik edebilir ve samimi esprilere gülümseyebilirsiniz. Yeşilce, geleneksel köy yaşamını modern dünyanın konforuyla buluşturan eşsiz bir deneyim sunar.