Fiks Kahvaltı ve BBQ Menümüz

Kahvaltı & BBQ

Kırklareli’nin Demirköy İlçesinde, Yeşilce Köyü’nde Ekim 2021’den itibaren, küçük, özel bir “pop-up” restoran açtık. Trakya’nın en güzel ormanlarının ortasında, minik bir köyün ortasında, Balkanlara, ve Trakya’ya özel lezzetler sunuyoruz.

Palivor Yeşilce’de Kahvaltı ve BBQ Restoranımızda Cumartesi ve Pazar günleri fiks menü kahvaltı ve BBQ sunuyoruz.

Yeşilce Köyü’nün göbeğinde bulunan pop-up restoranımızın önünde bulunan bahçemizde Tek Masa isimli upuzun bir masamız var. İster iç mekanda, 12 kişilik salonumuzu, ister dış mekanda, k 40 kişi kapasiteli Tek Masa’mızda ziyaretçilerimizi ağırlıyoruz.

Sadece hafta sonları açık olan restoranımız için lütfen mutlaka Rezervasyon yapınız. Bahadır Kaya 0532 0251351 ya da Kemal Gideroğlu 0532 407 1843

Yeşilce Köyü

Yeşilce köyü bambaşka deneyimler yaşayabileceğiniz küçük bir ülkedir. Yeşilce kırsalında gerçek Trakya şivelerinin konuşulduğunu duyabilirsiniz.  Kırsal ortamlarda geleneksel değerlerin önemini hissedebilir ve günlük yaşamı en nitelikli şekilde deneyimleyebilirsiniz. İster yerel bir bayram, ister köydeki günlük işler sırasında olsun, açık yürekli insanların pozitif enerjisiyle beslenir, eski Trakya şarkıları söyleyebilir ve esprilere gülebilirsiniz.