Palivor Çiftliğinde bir çiftlik sahibi olmak mümkün.  Palivor Çiftliğindeki evler konforlu ve genellikle modern insanın dış dünyadan kopuk hissetmemesi için gereken her donanıma sahip.

Palivor Çiftliği’nde ev sahibi olunca ‘serbest zaman’ kavramının gerçek anlamını öğreneceksiniz: telaş ve rekabet, ne olursa olsun bir hedefe ulaşma stresi yok. Bir çimenlikte veya bir ağacın gölgesinde rahatlayabilir ve kitabınızı okuyabilir ya da huzur içinde içeceğinizi  yudumlayabilirsiniz. Çiftlik’te ahırları, tarlada  bağlarda neler yapıldığını görebilirsiniz.

Palivor Çiftliği’nde yaşam hikayesi Sonbahar’da başlıyor, meşe ağaçlarının sararmış yapraklarının kızıla dönmesi, ve mantar mevsimi, Kasım ayında  pastırma yazı yaşadıktan sonra, sonra kış geliyor, yağan karı izleyip manzaranın keyfini çıkarıyoruz. İlkbaharla birlikte, kekik kokuları ve kuş sesleri ile uyanıyorsunuz, etraf doğa ananın uyanmasıyla ortaya çıkan organik bir toz ve dumanla kaplanıyor. Yazın ise çiftliğimizde organik tarım yapılıyor. Taze meyve ve sebzeleri, tüm yaz boyunca tüketebiliyorsunuz.  Sonra yeniden, yeniden, mevsimleri yaşayarak, yaşamınızı uzatıyorsunuz.

Palivor Çiftliği No:5 – Taşev (Satılık)

Palivor Çiftliği’nde hali hazırda yapılmış olan Taşev satılıktır. Taşev, Çiftlik Evlerinin en güzellerinden bir tanesi. Vaziyet planında 5 Numaralı parselde bulunan Taşev, toplam 14.937 m2 arazi üzerinde 250m2 konut, ve 250m2lik 1 ahırdan oluşuyor. Evimiz yapılmış durumda, hemen taşınabilir.