Palivor Çiftliği No:9 – Çiftlik Evi (Kiralık)

Demirköy, Kırklarelinde doğa içindeki  çiftlik evimizde, köy yaşamını sevenler ve özleyenler için tamamiyle doğal bir yaşam sunuyoruz.

Evimizin  alt katında, 4 yatak odası, 2 banyo, evimizin üst katında ise geniş iki salon,  mutfak ve  büyük bir teras bulunuyor. Evimizde keyifli bir zaman geçirmek için tüm eşyası mevcut.

İster hiç kimse sizi rahatsız etmeden tek başınıza size özel çiftlik evinizde konaklayın, ister aracınızla Rezve Deresi gezisi (20 dakika mesafe), İğneada ve Limanköy Gezisi (25 dakika mesafe), Longoz Ormanları ve Mert Gölü gezisi (30 dk mesafe), Yeşilce, ve Karacadağ sınır köyleri gezisi (30 dk mesafe) , ya da  Dupnisia Mağaraları (45dk mesafe) gezisi yapın.  Aktif bir yaşamı seviyorsanız, Palivor Çiftliği’nden İğneada’ya 11 km ilk toprak yürüme parkurunu muhakkak tamamlayın.

Çiftlikte kaldığınız sürece, Palivor Çiftliği’nde işletmecilik yapan Nazmiye Hanım,  arzu ederseniz size serpme  kahvaltı,  ya da özel Trakya  BBQ seçenekleri sunabilir.

4 Yatakodalı bu evimizin hafta içi ve  haftasonları kiralama bedelleri için için Palivor Çiftliği Satış ve Kiralama  Ofisiyle temasa geçiniz.  Tel No: +90(535) 025 13 61.   mail: info@palivor.com