Palivor Çiftliği No: 6 – Bağ Evi (Kiralık)

Demirköy, Kırklarelinde doğa içindeki Bağ Evi adlı çiftlik evimizde, köy yaşamını sevenler ve özleyenler için tamamiyle doğal bir yaşam sunuyoruz.

Bağevi’nin alt katında, 2 yatak odası, 2 banyo, mini bir salon, mutfak ve açık teraslar bulunmakta. Üst katında ise 1 ebeveyn yatak odası, mutfak ve salon bulunmakta.Keyifli bir zaman geçirmek için tüm eşyası mevcut. İster hiç kimse sizi rahatsız etmeden tek başınıza size özel evinizde konaklayın, ister Palivor Çiftliği’nin etkinliklerinden yararlanmak için çiftlik müdürümüz ile size özel bir program yapın. Rezve Deresi Gezisi (20 dakika mesafe), İğneada ve Limanköy Gezisi (25 dakika mesafe), Longoz Ormanları ve Mert Gölü Gezisi (30 dk mesafe), Yeşilce, ve Karacadağ sınır köyleri Gezisi (30 dk mesafe), Dupnisia Mağaraları (45dk mesafe) de bulunuyor. Ayrıca, çiftliğimiz 11 kmlik yürüme, ve koşma parkuru, ve arazi bisikleti için eşsiz olanaklar sunuyor.

Çiftlikte kaldığınız sürece, Palivor Çiftliği işletmesi arzu ederseniz size kahvaltı, öğle yemeği ya da özel BBQ seçenekleri sunabilir.

Detaylı bilgi için Palivor Çiftliği Satış ve Pazarlama Ofisi Tel No: +90(535) 025 13 61