Gastronomi

Palivor Çiftliğinde çiftlikte bulunan işletmeden, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti alabilirsiniz. 

Ziyaretçilere “Palivor Çiftlik Kahvaltı” ya da “Palivor BBQ”, ya da “Palivor Tenekede Tavuk” ya da “Palivor Oğlak” ve daha pek çok değişik lezzetler  ikram ediliyor. Yemeklerin nasıl yapıldığına dair sırlarını dahi paylaşmaya açığız.

Çiftlikte sunulan yiyeceklerin çoğu yöreye aittir. Sebzeler tarladan, bahçeden veya kilerden gelir, etler köylerden, içecekler ise Palivor Çiftliği mahzenlerinden. Yiyecekler son derece kalitelidir ve çeşitlilik mevsime göre değişebilir. Yemekler aceleye getirmeden keyfi çıkarılarak yenir. Normalde konuşma fırsatı bulamadığımız konularda sohbet edecek kadar zamanımız olur.

Öte yandan, çiftlikte Trakya’nın doğasından lezzetli ve gurme ürünleri bulunduran Palivor Çiftliği Mağazamız bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünleri bu mağazamızdan satınalabilir, çiftlikte tadabilirsiniz. 

Yeşili doyasıya yaşayabileceğiniz deneyimler  yanında, yörenin et  ve süt ürünlerini, Palivor Çiftliği’nde tadımlayıp, gerek çiftlikte, gerek yakın çevremizde bulunan restoranlarda bir gastronomi tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Kahvaltı:
Çiiftlikte bulunan Palivor Gıda Satış işletmesinden, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmeti alınabilir.

Öğle ve akşam yemekleri:
Palivor Çiftliğinde bulunan Palivor Gıda Satış işletmesinde, öğle ve akşamlar et ağırlıklı menüler isteyebilirsiniz: Sınırsız mangal et (kuzu pirzola, Palivor köfte, Palivor sucuk , çiftlik pilavı, çoban salatası, koyun yoğurdu, patates kızartma

Özel yemekler:
Tenekede Tavuk (4 Kişilik)
Oğlak (15 kişilik/8 kg’lık)

Çay & Kahve & Su Ücretlere dâhildir.