Palivor Çiftliği  öncelikle Trakya’da bulunan yerli üreticilere kendi özel reçetelerine göre ürettirdiği gıda ürünlerini müşterilerine Palivor Çiftliği Cafe & Şaküterileri’nde özenle sunar.

Hedefimiz, Palivor Çiftiği Cafe & Şarküterilerinde taze, lezzetli, ve doğal ürünleri “sağlıklı ve keyifli bir yaşam” için müşterilerimizle paylaşmaktır.

Gerek yurt içinde gerek yurt dışında, nitelikli üst düzey yaşam felsefesini sürdürmek isteyen tüketicilerin hemen yanı başında olmak istiyoruz.

Palivor Çiftliği Franchise verilirken öncelikli olan yatırımcı/işletmecinin vasıfları ve amaçları gelir. Daha sonra ise yer seçimi ve gerekli yatırımlar için finansal kaynak gelir. Bu üç şart oluştuğu anda franchise verilir.

Yatırımcı/İşletmeci: Yatırımcı/İşletmeci’den beklenen vasıflar, öncelikle gıda sektörüne olan ilgi, ve bir tutku halinde “lezzete, doğala, ve keyfe” düşkünlüktür. Işimiz, keyifle yapılması gereken bir iştir, müşterilemiz bize en iyi ürünleri, rahat bir ortamda tüketmek için gelirler. Tüm Palivor Café & Şarküterileri ayrıca bir sosyalleşme merkezidir.

Palivor Çiftliği olarak girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Yer seçiminde aradığımız kriterler :

  • 5-10 m ön cepheli,
  • En küçük mağazamız 60m2, normal bir mağazamız 100m2, büyük Mağaza konseptimiz ise 250m2dir.
  • Dış alan ise tercihen bahçesi ve otoparkı ola
  • Kalabalık cadde, AVM, veya nitelikli site içerisinde.
  • Resmi tatiller ve iş günlerinde yoğunluk alan, öğlen ve akşam yemek yemenin tercih edilebileceği, ulaşım kolaylığı olan

Finansal kaynaklar:

  • Palivor Çiftliği Bayilik (Franchise) Bedeli: yerine ve büyüklüğüne göre değişir
  • Ortalama Yatırım Bedeli:: USD 1,000/m2
  • Başlangıç Stok: USD 25.000
  • Sürekli Franchise Ödemesi: %2 Aylık
  • Reklam Payı: %2 Aylık

Palivor Çiftliği Franchise verilirken, sunduğumuz üç ana değer var:

Konsept: “Sağlıklı ve Keyifli yaşam” bizim için şart. Palivor Çiftliği’nin konsepti önce gıdadanbaşlıyor: Palivor Çiftliği öncelikle Trakya’da bulunan yerli üreticilere kendi özel reçetelerine göre ürettirdiği gıda ürünlerini müşterilerine Palivor Çiftliği Cafe & Şaküterileri’nde özenle sunar. En iyi et şarküteri, en iyi süt ürünleri, şaşırtan kahvaltılıklar, soslar, eşsiz bir lezzet, taze, güvenilir ve seçme. Üretilen gerek sıcak gerek soğuk atıştırmalıklar, eşsiz hammaddelerle üretiliyor. “Farkı içinde”. Bizde ithal ürünler yokmu? Var. Onlara da “Palivor Seçimi” diyoruz, yani biz kendi zevkimizi, bilgimizi Fransız emmentali seçmeye, İsviçre’nin gruyerini seçmeye, Hollanda goudası seçmeye uygulayıp, misafirlerimize muhakkak “dünyanın en iyilerini” sunuyoruz.

Tüm menülerimiz, yerel ihtiyaçlara göre değişiklik gösterebilir, ama tüm menümüz sadece kendi markamız adına üretilen, özel, seçme ürünlerden elde edilir. Konseptin gıdadan sonra önemli unsuru arzu edilirse, Palivor Çiftliği Cafe & Şarküterileri’nin akşam saat 20:00 den sonra sosyalleşme için kullanılan, güzel müzik çalınan, Trakya’nın şarapları, likörleri, ve eşsiz kokteyllerimizle birleşen bir yaşam yerine dönmesidir. Konseptin 3.ayağı ambiyans. Palivor’un dekorasyonunu kendi süzgeçimizden geçirip yarattık, Bir diğer konu ise müzik, ambiansın önemli bir parçası. Palivor’da muhakkak müzik gerekirse dj eşliğinde “hip” bir atmosfer yaratmalı.

Konseptin en son ve en önemli ayağı ise, çalışanlarımız. Personelimiz inançlı, sevgi dolu ve güleryüzlüdür. Arzumuz mekanlarımızda muhakkak bir Executive Chef olması, muhakkak bir kokteyl master olması, muhakkak şarküteriden çok iyi anlayan, bayan elemanlarımızın olmasıdır. Servisin başında ise, gerçek bir şefi görmek isteriz.

Eğitim : Seçilen işletmeci adayı, Palivor Çiftliği tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri: İşletmecilerimize, café & şarküterinin açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Palivor Çiftliği bayilik , (franchise) hakkında detaylı bilgi almak için  Palivor Çiftliği Satış ve Pazarlama Ofisi ile temasa geçiniz.