Pek Yakında Kiralık

Çiftlik Evi

Planlanan açılış tarihi: Aralık 2021

Palivor Çifliği’nde henüz yapım aşamasında bulunan yeni Çiftlik Evimizi 2021 sonunda hizmete almayı planlıyoruz. Çiftlik Evimizde 2 yatak odası, 3 banyo, geniş bir salon, ve açık mutfak bulunmaktadır. Çiftlik Evimiz tamalandığında 10 dönüm arazi içerisinde özel dekorasyonlu bir yaşam merkezi olacak.

Palivor Çiftliği’nde konaklarken isterseniz inzivaya çekilin, kimse size rahatsız etmesin.  Palivor Çiftliği’ne yapacağınız bir gezi, gerçek anlamda benzersiz bir deneyim olacak. Evimi<in eşiğinden adımınızı attığınız an ister istemez yaratılmasına katkıda bulunacağınız bir hikayenin parçası olursunuz. Vahşi doğayla haşır neşir olarak dinlenebilir ve özünüzle tekrar bağlantı kurabilirsiniz.

Aktiviteler

Çiftliğimizde bulunan Cowboy Ranch tesisinde binicilik için atlar bulunmaktadır. Binicilik dersleri 180TL/Saat ücreti ile yapılıyor.

Demirköy Bölgesinde  Rehberlik yapan  Hüseyin Çomak ise sizlere turlar hakkında bilgi verebilir. Kendisine 0545 439 39 00  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Çiftliğimizin yakınlarında bulunan restoranlarda gastronomi gezileri,  Longoz Ormanlarda rehber ile orman yürüyüşleri,  Kano gezileri, dünyanın en büyük mağaralarından olan Dupnisa Mağaralarını gezileri,  Fatih Sultan Mehmet’in Istanbul’u fethederken kullandığı topları döktürdüğü Demirköy Dökümhane’yi ziyaret edebilirsiniz.