Demirköy, Kırklarelinde doğa içindeki Çiftlik evlerimizde, köy yaşamını sevenler ve özleyenler için tamamiyle doğal bir yaşam sunmaktayız. Palivor Çiftliğinde ev sahipleri ve ziyaretçilerimiz çevrenin doğal ve eşsiz yapısını keşfederken hayatın basit zevklerini tadabiliyorlar. Palivor patikalarındaki etkinliklerde temiz havayı doya doya ciğerlerinize çekebilir, yöreye özgü büyüleyici bitkileri keşfedebilir ve vahşi doğadan kesitler görebilirsiniz.

Günlük yaşamın rutininden uzaklaşın ve yemyeşil doğanın kollarına bırakın kendinizi. Taze biçilmiş çimlerin kokusu, berrak suların dokunuşu, yeni toplanmış bir elmanın lezzeti, çevredeki tepeleri kadife gibi saran yeşil çayırların görüntüsü bütün duyularınızı harekete geçirecek ve doğanın enerjisiyle uyum sağlamanıza yardımcı olacak. Palivor Çiftliği  kırsalında zaman yavaş akar.

Palivor Çiftliği, Demirköy bölgesinde bir  başlangıç noktası olarak alabilir, Longoz Ormanları Milli Parkı’nın el değmemiş doğasında yürüyüşe çıkabilir, ata binebilir, ava çıkabilir, bisikletle keşfe çıkabilir, veya her yanımızı çevreleyen  Istranca  ormanlarında dolaşabilirsiniz.

Palivor Çiftliğinde  Trakya’nın doğasından lezzetli ve gurme ürünleri bulunduran Palivor Çiftliği Mağazamız bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünleri bu mağazamızdan satınalabilir, çiftlikte tadabilirsiniz.

Çiftiğimiz İğneada’ya yalnızca 11 kilometre mesafededir. Saklı cennet İğneada doğa sporları için en ideal bölgelerden birisi durumunda. Bölgede fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği, doğa yürüyüşleri, at binme, offroad, bisiklet turu, avcılık ve kampçılık gibi bir çok aktivite en ideal şekilde gerçekleştiriliyor.

Demirköy, eşsiz bir gastronomi macerası sunmaktadır. Taşmekan ve Bahama’da Demirköy’deki en iyi et yemeklerini Bonanza’da ise kiremitte alabalık yiyebilirsiniz. Palivor Çiftliği’nin bulunduğu Demirköy ilçesinde ve civarında köylerindeki tüm olanakları incelemek için www.demirkoyum.com sitesini mutlaka ziyaret ediniz.